PrimaCat katt torrfoder

Meist

Oleme PrimaCatis veendunud, et igal kassil on õigus süüa korralikku toitu. Meie ülesanne on anda igale kassiomanikule võimalus osta oma armsale kassile kvaliteetset ja tema loomulikule toiduvalikule vastavat sööki. Seepärast on PrimaCati tooted mugavalt kättesaadavad kõikides toidukauplustes ja esmatarbepoodides üle kogu riigi. Austame kasside loomust ja heaolu – maitsetesti läbinud PrimaCati toodetes on alati rohkesti liha ja need ei sisalda nisu ega lisatud suhkrut.

Tunneme ka kasside iseloomu ja mõistame, et nende toitmine on vahel tõeline kunst. Me ei saa tagada, et me teie kassile iga päev meeldime, kuid lubame iga päev hoolitseda võimalikult hästi teie kassi kõhu eest. Peale selle soovime teha uute toodete proovimise võimalikult riskivabaks – hüvitame teie ostetud toote, kui see ei peaks kassile sel korral maitsema.

PrimaCat on Soome ettevõtte Prima Pet Premium Oy traditsiooniline kaubamärk

Prima Pet Premium Oy on 1999. aastal asutatud lemmikloomatoitude ja -tarvikute tootja, importija ja hulgimüüja. Praegu on Prima Petis üle kuuekümne töötaja. Meeskonda kuulub ka vähemalt sama palju lemmikloomi. Et lemmikloomad on meile olulised, on ettevõtte tegevuses suur osa ka heategevusel. Soovime, et meie tooted on Soome kasside, koerte ja pisilemmikute jaoks parimad – meilt teile.